Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Laureaci i finaliści nagrodzeni

2019-05-31 09:00:00 (ost. akt: 2019-05-31 11:24:04)

EDUKACJA\\\ Laureaci konkursów przedmiotowych i olimpiad tradycyjnie zostali nagrodzeni przez miejskie władze. W tym roku to aż 51 uczniów.

Tradycją w Ełku stało się już, że co roku miejskie władze przyznają specjalne nagrody tym młodym ełczanom, którzy w danym roku wykazali się determinacją i wolą ponadprogramowej nauki. W miniony poniedziałek 27 maja laureaci oraz uczestnicy konkursów przedmiotowych i olimpiad w kończącym się już roku szkolnym spotkali się z przedstawicielami ratusza w Ełckim Centrum Kultury.

Laureatów, finalistów i tych, którzy zdobyli wyróżnienia z ełckich szkół podstawowych i gimnazjów było aż 51. O największym sukcesie może mówić Błażej Marciniak, uczeń oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku. W tym roku Błażej był laureatem w aż siedmiu różnych konkursach z matematyki, geografii, fizyki, języka polskiego, języka angielskiego, WOS-u i historii.

— Nauka to jego pasja, w której bardzo go wspieram. Jestem bardzo dumna z wyników osiągniętych przez syna. Dzięki nim ma otwartą drogę do każdej szkoły średniej w Polsce — mówi nam w rozmowie mama Błażeja, Ewa Marciniak.

red

Fot. Archiwum prywatne
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages