Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Monika czy Urszula? Szukamy Dziewczyny Lata 2019!

2019-08-01 16:45:02 (ost. akt: 2019-08-17 12:22:38)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Tylko raz w roku jest okazja, żeby pokazać swój wdzięk i urodę i zdobyć tytuł Dziewczyny Lata. Dlatego, drogie panie, nie przegapcie tej okazji! Jeszcze macie czas, żeby wziąć udział w naszym konkursie i zawalczyć o zwycięstwo.

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Życie posta w sieci jest jednak krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką.

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", a powiatowego — na pierwszą stronę "Rozmaitości Ełckich". Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Jak się zgłosić? Wystarczy wysłać maila na adres elk@gazetaolsztynska.pl.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko kandydatki, miejscowość, numer telefonu do kontaktu, zdjęcie oraz formułkę: "Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu."

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2019 do godziny 10.00. Głosowanie trwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23.59.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages