Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Ełcki ratusz ma nowego naczelnika Wydziału Komunalnego

2019-08-14 08:48:01 (ost. akt: 2019-08-14 08:52:04)

Autor zdjęcia: UM Ełk

Nowym naczelnikiem Wydziału Komunalnego ełckiego ratusza został Cezary Winkler, który zastąpił na tym stanowisku odchodzącego na emeryturę Andrzeja Semeńczuka.

W otwartym naborze ogłoszonym przez prezydenta Ełku na naczelnika Wydziału Mienia Komunalnego zgłosiło się 6 kandydatów z tego 4 spełniło kryteria i wzięło udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Wybrany został Cezary Winkler, który spełnił wszystkie wymagania w zakresie wykształcenia i doświadczenia zawodowego, niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Cezary Winkler jest inżynierem inżynierii środowiska. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania i marketingu w tym zarządzania finansami przedsiębiorstw. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku zarządzanie nieruchomościami. Ponadto uzyskał licencję zawodową wydaną przez Ministra Infrastruktury z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Nowy naczelnik posiada szerokie doświadczenie zawodowe, w szczególności związane z mieszkalnictwem komunalnym oraz zarządzaniem nieruchomościami. Przez 15 lat pracował w ełckim „Administratorze” jako zarządca nieruchomości, a wcześniej w banku i biznesie.

Pan Cezary zastąpił dotychczasowego naczelnika Andrzeja Semeńczuka, który przeszedł na emeryturę po prawie 25 latach pracy w Urzędzie Miasta. Naczelnik Wydziału Mienia Komunalnego jest odpowiedzialny m.in. za zadania z zakresu usług komunalnych, mieszkalnictwa komunalnego, dróg miejskich, komunikacji miejskiej oraz organizacji ruchu drogowego, czy ochrony środowiska i zagospodarowania zieleni oraz infrastruktury miejskiej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Adamc #2777690 | 37.47.*.* 16 sie 2019 15:49

  Widocznie w Ełku takie stanowisko może zajmować osoba o niskim poziomie kultury.

  Ocena komentarza: warty uwagi (27) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. nikto #2777625 | 5.172.*.* 16 sie 2019 12:29

  Nie tylko on nie sprząta po piesku. Znam radnych, którzy również nie sprzątają po swoich pieskach. Czy zmieni coś w mieście i urzędzie? Wątpię, a nawet mam pewność, że nie. Obecnie sytuacja jest taka - pan prezydent (zwany humorzastym, preziem, małym, TA, itp.) nie pozwala podjąć samodzielnie decyzji nikomu. Nikt poza nim nie ma prawa zdecydować co jest dobre, a co złe dla miasta. Co jest ładne, a co brzydkie. Co pachnie, a co śmierdzi. Co jest matowe, a co się świeci. Co jest białe, a co czarne. Nie da się tak pracować i gdyby to nie Ełk (północno-wschodnie zadupie kraju) to większość pracowników podległych prezydentowi dawno by już zmieniła pracę. Ale to Ełk i pracy to jak na lekarstwo.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Ala. #2777489 | 89.228.*.* 16 sie 2019 06:07

  Takie doświadczenie, a jak wyprowadza pieska przed blokiem to nawet nie posprząta gówna po nim z trawnika.

  Ocena komentarza: warty uwagi (30) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Inspektore #2777167 | 89.228.*.* 14 sie 2019 21:51

   Oj szkoda chłopa, nie wie biedaczek na co sie porywa. Przy tym preziu i ludziach w wydziale ta robota to ugór. Ale niech spróbuje , moze chociaż troszkę zmieni w tym naszym urzędzie i mieście.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages