Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Harcerze zapraszają w swoje szeregi wszystkich chętnych

2019-09-18 09:14:06 (ost. akt: 2019-09-18 09:19:30)

Autor zdjęcia: ZHP Ełk

Wraz z nowym rokiem szkolnym ZHP organizuje nabór nowych harcerzy i harcerek. W szkołach pojawią się plakaty zachęcające do wstąpienia w szeregi organizacji.

Związek Harcerstwa Polskiego stale poszukuje nowych członków od szóstego roku życia w górę. Nowy rok szkolny to również nowy rok harcerski, dlatego będą przeprowadzane nabory do drużyn i gromad. We wszystkich szkołach podstawowych oraz niektórych średnich pojawią się plakaty z informacjami na temat najbliższej placówce drużyny, miejscem zbiórek, dniem tygodnia i godziną.

Dołączając do harcerstwa, nie zobowiązujesz się do czesania włosów patykiem, spania na kamieniach, jedzenia szyszek czy czołgania się w błocie!

Członkowie ZHP uczą się poprzez zabawę, a na biwakach, obozach i wędrówkach poznają osoby nawet z drugiego końca Polski. Nie zapominają oczywiście o tym, że nie samą zabawą człowiek żyje. Biorą udział w różnych akcjach społecznych, rozwijają się, zdobywają stopnie, aby w przyszłości pomóc w wychowywaniu kolejnego pokolenia w naszych szeregach.

Przyjdź, zobacz i zdecyduj!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages