środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Międzynarodowy koncert młodych muzyków w ten czwartek w Ełku

2019-10-01 18:57:10 (ost. akt: 2019-10-01 19:03:09)

Autor zdjęcia: Archiwum

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku zaprasza 3 października na Koncert Międzynarodowej Orkiestry i Solistów, w którym weźmie udział m.in. młodzież z miasta partnerskiego Nettetal. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 17.00 w Ełckim Centrum Kultury. Udział jest bezpłatny.

W najbliższy czwartek (3 października) odbędzie się wspólny koncert młodych artystów z miasta partnerskiego Ełku, Nettetal wraz z uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej z naszego miasta. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej Ełckiego Centrum Kultury.

Podczas koncertu dyrygentce z Niemiec (Yvonne Herter) towarzyszyć będą ełccy dyrygenci z ZPSM w Ełku: Monika Łukawska, Kamil Skorupski i Rafał Sulima. Natomiast ełckiemu chórowi szkolnemu towarzyszyć będzie chór Kontrapunkt.

Ponadto na ełckiej scenie wystąpi solista, gitarzysta z Niemiec Philip Weber oraz trio akordeonowe w składzie: Dominik Wołyniec, Karol Chmielewski i Piotr Popowski.

Wydarzenie realizowane jest w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży między Zespołem Szkół Państwowych w Ełku a uczniami Werner-Jaeger-Gymnasium z Nettetal. Grupa młodych muzyków z Nettetal przebywa w naszym mieście już od 28 września.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages