Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Moi drodzy

2019-10-08 15:41:57 (ost. akt: 2019-10-08 15:45:04) Artykuł sponsorowany

Mieszkamy w północno-wschodniej części naszej ojczyzny. Pomimo, że nie mamy autostrad, dróg szybkiego ruchu, klinik medycznych, specjalistycznych uczelni wyższych, dużych zakładów pracy i stolica naszego regionu Olsztyn jest oddalona ponad 150 km to mamy coś czego inni nam zazdroszczą. Mamy piękną krainę „Mazury cud Natury”. Krainę 1000 jezior, zielonych lasów, czystego powietrza. To jest nasza ojczyzna. Nasze dziedzictwo. Nasze miejsce na ziemi i zróbmy wszystko aby zawsze była taka piękna i czysta.

Jestem ełczanką. Tutaj jest moje miejsce na ziemi, mój dom i rodzina. Jestem żoną i matką i znam prawdziwe codzienne życie i troski.

Wiem co jest potrzebne naszym mieszkańcom. Jestem jedną z nich. Potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa. Potrzebujemy kogoś, kto będzie blisko i zadba o nasze interesy: ochronę zdrowia, szybki dostęp do lekarza, dostępu do leków i rehabilitacji, centrów ekologicznych, zapewni staranną opiekę naszym seniorom, dobrą, przyjazną szkołę, żłobki i przedszkola naszym dzieciom, Kogoś kto będzie walczył o naszych wszystkich przedsiębiorców, aby mogli spokojnie prowadzić firmy i pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy. Kogoś kto będzie chronił nasz region.

Chcę aby nasze dzieci po zdobyciu dobrego wykształcenia czy zawodu wracały do swoich rodzinnych stron. By tu planowały swoją przyszłość. Marzę o tym, by nie było w naszym narodzie żadnych podziałów. Żeby wszyscy mieli równe prawa i obowiązki. Żebyśmy razem w zgodzie i harmonii pracowali nad polepszeniem jakości naszego życia. Żeby nasze pokolenia miały tutaj szczęśliwe, rodzinne dzieciństwo.

Jestem osoba niezależną. To olbrzymi komfort psychiczny, który pozwala na podejmowanie obiektywnych, sprawiedliwych i racjonalnych decyzji. Zawsze się staram, żeby to były mądre i dobre decyzje. Darzę szacunkiem wszystkich ludzi. Nie obiecuję, cudu natychmiast, bo nie ma takiej możliwości, ale będę wszędzie tam, gdzie będę mogła wywalczyć, wynegocjować jak najwięcej dla naszego regionu. Nieważne czy to będą małe sprawy czy duże, obiecuję że będę dbała o nasze interesy. Będę stróżem praworządności, poszanowania godności.

Dlatego proszę o wsparcie i głos. Bez Państwa tego nie zrobię.


Oddane głosy będą dla mnie zaszczytem i zobowiązaniem.

Z wyrazami szacunku

Anna Wojciechowska


Sfinansowane przez KWW Koalicja Obywatelska PO .NiPL Zieloni

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages