środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Amazonki z Ełku świętowały 20 lat swojej działalności

2019-10-12 11:55:42 (ost. akt: 2019-10-12 11:59:41)

Autor zdjęcia: UM Ełk

W Ełckim Centrum Kultury dziś (11 października) odbyło się uroczyste spotkanie jubileuszowe Ełckiego Stowarzyszenia Kobiet z problemami Onkologicznymi "'Amazonki". Wydarzenie stanowiło uwieńczenie dwudziestoletniej działalności ełckich Amazonek.

Wczoraj, 11 października 2019 r. ełckie Amazonki świętowały jubileusz 20-lecia stowarzyszenia. W spotkaniu, które zorganizowano w Ełckim Centrum Kultury udział wzięli m.in. prezydent Tomasz Andrukiewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Aneta Ruszczyk oraz inni zaproszeni goście.

Stowarzyszenie „Amazonki” zapewnia możliwość rehabilitacji fizycznej i wsparcie psychologiczne dla kobiet będących w trakcie i po leczeniu choroby nowotworowej, co jest nieodzownym elementem procesu powracania do zdrowia. Stowarzyszenie jest także jednym z najbardziej znaczących podmiotów, które czyni z naszego miasta prawdziwe centrum aktywności.

Zapewniany przez nie system kompleksowej pomocy czyni ze Stowarzyszenia „Amazonki” ogniwo wielkiej sprawy, które daje świadomość, że kobiety z naszego otoczenia mogą korzystać z prężnie działającego systemu wsparcia.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages