Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Złodziejski amator trunków i kosmetyków przytępiony przez policję

2019-10-16 09:44:25 (ost. akt: 2019-10-16 09:50:57)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci zatrzymali 29-latka, który w ciągu kilku ostatnich tygodni dopuścił się kradzieży w 20 sklepach. Mężczyzna najczęściej kradł alkohol, papierosy, perfumy oraz artykuły spożywcze i środki czystości. Strarty zostały wycenione na kwotę około 5.000 zł. Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Ełku aresztował mężczyznę na dwa miesiące.

Strarty spowodowane przez mężczyznę zostały wycenione na kwotę około 5.000 zł. Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Ełku aresztował złodzieja na dwa miesiące.

W ciągu kilku ostatnich tygodni do ełckich mundurowych napływały informacje na temat licznych kradzieży, do których dochodziło w różnych sklepach monopolowych, spożywczych oraz drogeriach na terenie Ełku. Policjanci ustalili, że ich sprawcą jest 29-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, przede wszystkim przesłuchania świadków oraz nagrania monitoringu pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutów kradzieży. Policjanci udowodnili mu 20 kradzieży sklepowych. Mężczyzna najczęściej kradł alkohol, papierosy, perfumy oraz artykuły spożywcze, kosmetyki i środki czystości. Wartość strat została wyceniona na kwotę około 5.000 zł. Policjanci odzyskali część skradzionego towaru.

Okazało się, że 29-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, dlatego odpowie w warunkach „recydywy”. Teraz grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności. Sąd na wniosek prokuratora aresztował mężczyznę na dwa miesiące.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dhdhsb #2804815 | 81.190.*.* 16 paź 2019 11:40

    przytepiony to jest umysł tego ousmaka, który ciągle używa jakiegos beznadziejnego zwrotu w tytule

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages