Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Strażnicy miejscy pokażą uczniom "Bezpieczną drogę do szkoły"

2019-10-17 10:53:59 (ost. akt: 2019-10-17 10:59:19)

Autor zdjęcia: UM w Ełku

Straż Miejska w Ełku w ramach kampanii pn. „Bezpieczna droga do szkoły” organizuje warsztaty skierowane do dzieci z klas I-III oraz najstarszych grup przedszkolnych. Zgłoszenia są przyjmowane przez zainteresowane placówki. Od września z zajęć skorzystało blisko 1,5 tys. dzieci.

Od początku roku szkolnego 2019/2020 trwa akcja Straży Miejskiej w Ełku - „Bezpieczna droga do szkoły”, adresowana przede wszystkim do przedszkolaków oraz uczniów klas I – III. Od początku września strażnicy miejscy przeprowadzili 40 spotkań, w których wzięło udział blisko 1,5 tys. dzieci z ełckich przedszkoli i szkół.

W ramach tej kampanii Straż Miejska w Ełku zaprasza do zgłaszania grup na zajęcia edukacyjne w placówkach oświatowych:

* warsztaty/zajęcia praktyczne „Bezpieczna droga do szkoły", prowadzone przez strażników z wykorzystaniem makiet pojazdów i symulowanych sytuacji mogących wystąpić na drodze,
* zajęcia dla dzieci najstarszych grup przedszkolnych oraz klas I – III,
* dzieci uczestniczące w zajęciach otrzymują elementy odblaskowe (które zapewnią bezpieczeństwo i widoczność na drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym).


W ofercie Straży Miejskiej w Ełku są również zajęcia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dostosowane do różnych grup wiekowych.

Przedszkola i szkoły zainteresowane takimi zajęciami mogą zgłaszać się do Straży Miejskiej w celu ustalenia terminu: e-mail: strazmiejska@um.elk.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages