Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Miasto pomoże rolnikom w usuwaniu odpadów i folii rolniczych

2019-10-31 12:02:04 (ost. akt: 2019-10-31 12:15:31)

Miasto Ełk zamierza złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”

Informacja o programie dostępna jest na stronie internetowej:

http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/usuwanie-folii-rolniczych/nabor-2019/

W związku z powyższym, rolnicy z terenu naszego miasta, zainteresowani usunięciem odpadów pochodzących z działalności rolniczej, takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, mogą składać wnioski do Kancelarii Urzędu Miasta Ełku, w terminie do 06.11.2019 r.

W przypadku otrzymania dofinansowania Miasto Ełk ogłosi w 2020 r. przetarg i ustali zasady zbierania, transportu i zagospodarowania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Dofinansowanie do 1 tony odpadów wynosi 500 zł. Różnicę pomiędzy ceną z przetargu a dofinansowaniem pokrywa rolnik.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Ełku, pokój nr 243 w godzinach pracy Urzędu oraz pod numerem tel. 87 73 26 223.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages