Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Nowy plac zabaw w Ekoludkach

2019-11-04 13:09:58 (ost. akt: 2019-11-04 13:11:16)

Autor zdjęcia: Monika Rejmer

Nowy plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu i Żłobku „Ekoludki” został we wtorek (29.10) oficjalnie otwarty.

29 października w Miejskim Przedszkolu i Żłobku "Ekoludki" uroczyście otwarto nowy plac zabaw "Ekoludkowy Zakątek", który jestem efektem pozyskanych funduszy z Inicjatywy Lokalnej. Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonała Dyrektor przedszkola Pani Anna Sierotko, która przywitała zaproszonych gości:
Wiceprezydenta Miasta Ełku Mirosława Hołubowicza, Naczelnik Wydziału Edukacji Małgorzatę Pikus ,Przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku, Straży Miejskiej, dzieci, rodziców i wszystkich przybyłych. Po krótkiej przemowie, dyrektor Przedszkola wraz z dziećmi i zaproszonymi gośćmi dokonała przecięcia wstęgi i oficjalnie otworzyła nowy plac zabaw. Na nowo zagospodarowanym terenie przy ulicy Pięknej do dyspozycji dzieci powstały huśtawki, domki, piaskownica i wiele innych atrakcji. 

W dalszej części uroczystości dzieci z grupy 6 latki5 "Jaskółki" zaprezentowały krótki program artystyczny o tematyce jesiennej, były wiersze, piosenki i wspólna zabawa na świeżym powietrzu . Po występie , w tanecznym kroku cała społeczność przedszkola wraz z zaproszonymi gośćmi udała się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i pracowników przedszkola. Po degustacji wspaniałych wypieków na najmłodszych uczestników uroczystości czekało mnóstwo atrakcji min. oglądanie wozów strażackich i sprzętu pożarniczego, nie zabrakło też zajęć i zabaw edukacyjnych z prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, prowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Naszym szczodrym darczyńcom za pomoc , życzliwość i zaangażowanie, które przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń. Dziękujemy za aktywną postawę podczas realizacji projektu Pani Elizie Warakomskiej, Radosławowi Zduńczyk i Wojciechowi Kosak. W szczególny sposób pragniemy podziękować Władzom Urzędu Miasta Ełku za wsparcie finansowe na modernizację placu, dzięki, któremu "Ekoludkowy Zakątek" będzie miejscem radosnych zabaw na świeżym powietrzu.


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: EKOLUDKI

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages