Niedziela, 20 września 2020. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Sekcja zwłok i śledztwo wyjaśnią okoliczności śmierci 67-latki

2019-11-15 12:56:12 (ost. akt: 2019-11-15 13:34:43)

Autor zdjęcia: MCH

Pojawiły się nowe informacje dotyczące okoliczności śmierci kobiety na ełckim osiedlu Jeziorna. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że miała obrażenia twarzoczaszki i doznała wstrząsu krwotocznego. Ciało 67-latki zostało znalezione przez ełckich policjantów we wtorek, 12 listopada, ok. godz. 10:00.

Kobieta rzekomo miała chorować na hemofilię (niska krzepliwość krwi) i w wyniku nieszczęśliwego wypadku wykrwawiła się na śmierć. Prokuratura jednak nie potwierdza, jakoby denatka cierpiała na jakiekolwiek choroby tego typu, a dokładnie ta kwestia zostanie wyjaśniona w trakcie prowadzonego obecnie w tej sprawie postępowania.

Pojawiły się wyniki sekcji zwłok 67-latki. Kobieta miała obrażenia twarzoczaszki, co poskutkowało krwotokiem z nosa w wyniku wstrząsu krwotocznego. Patolodzy ustalą także, czy była pod wpływem jakichkolwiek substancji, w tym psychoaktywnych – wyjaśnią to zlecone badania toksykologiczne i histopatologiczne.

Te ostatnie pozwolą ustalić, czy denatka cierpiała na przewlekłe choroby. Bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety była niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Ponadto śledczy zadecydowali, że do aresztu trafi 42-latek obecny na miejscu zdarzenia w momencie śmierci kobiety. Odpowie on na zarzut mówiący o nieudzieleniu jej pomocy. Najprawdopodobniej chodzi o niepełnosprawnego syna denatki.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages