środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Miasto podpisało umowę z kolejną organizacją pozarządową

2019-11-20 12:10:26 (ost. akt: 2019-11-20 12:14:45)

Autor zdjęcia: UM Ełk

Prezydent Ełku w dniu 19 listopada 2019 r. podpisał umowę ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób z Autyzmem "Impuls" na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej. Łączna kwota dotacji to 32 640 zł.

Samorząd Miasta Ełku współpracuje z organizacjami pozarządowymi m.in. zlecając im realizację swoich zadań statutowych. W dniu 19 listopada 2019 r. prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz podpisał kolejną umowę na realizację zadań samorządu przez organizacje pozarządowe w roku 2019 r.

Umowa została podpisana ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób z Autyzmem "Impuls" z zakresu pomocy społecznej pt. Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Zadanie ma na celu udzielenie pomocy i poprawę jakości życia osób ubiegających się o specjalistyczne usługi opiekuńcze, przejawiających problemy natury psychicznej lub wynikające z innych problemów zdrowotnych, a także zapewnienie dostępu do jak najlepszych specjalistów.

W rezultacie działanie pozwoli m.in. na utrzymanie podstawowego poziomu zapewnienia dostępu do opieki zdrowotnej dla mieszkańców Ełku oraz pomoże w rozwiązywaniu części problemów. Liczba osób, które zostaną objęte opieką specjalistycznych usług opiekuńczych mieści się od 3 do 10 osób.

Łączna kwota dotacji wynosi 32 640 zł.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages