środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Szkoła wspiera dyrektora organizując Charytatywny Talent Show

2019-12-04 09:10:28 (ost. akt: 2019-12-04 17:40:07)

Autor zdjęcia: ZS 6 w Ełku

Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja organizuje 5 grudnia (czwartek) akcję charytatywną, z której dochód wspomoże dyrektora szkoły, który doznał poważnego udaru mózgu. Charytatywny Talent Show rozpocznie się o godz. 16:30.

Dyrektor ZS nr 6 im. Macieja Rataja, Artur Bońkowski, przeszedł ciężki udar mózgu, a teraz uczniowie zbierają fundusze, które pomogą w jego rehabilitacji.

W tym celu w szkole zostanie zorganizowany jutro (w czwartek, 5 XII) CHARYTATYWNY TALENT SHOW. Podczas wydarzenia nauczyciele oraz uczniowie zaprezentują swoje rozliczne talenty, w tym taneczne, muzyczne, kulinarne oraz fotograficzne. Atrakcje czekają także na najmłodszych, jak np. malowanie twarzy.

Swoimi występami wydarzenie okraszą goście, m.in.: Piotr Karpienia, Ewa Awramik i Dominik Golak. Przewidziane są także różnorakie pokazy, w tym słodkości i ciast, które to następnie będzie można kupić i dołożyć się do rehabilitacji dyrektora Andrzeja Bońkowskiego.

Podopieczni placówki wspomagali już swojego dyrektora internetową akcją charytatywną przeprowadzoną w czerwcu. Obecne wydarzenie w postaci CHARYTATYWNEGO TALENT SHOW oraz festynu to kolejna akcja pomocowa, której celem jest wspomożenie dotkniętego udarem dyrektora ełckiej szkoły.

Wydarzenie zostanie zorganizowane o godz. 16:30 w sali gimnastycznej ZS nr 6, a zbiórkę można będzie wspomóc nabywając "cegiełkę".

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages