Dziewczyny z SP 5 najlepsze w Ełku w tenisa stołowego.

2019-12-23 16:39:52(ost. akt: 2019-12-23 16:42:07)

Autor zdjęcia: Artur Borzeński

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełk bierze udział co roku w ponad dwudziestu turniejach Igrzysk Dzieci w Ełku.
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełk bierze udział, co roku, w ponad dwudziestu turniejach Igrzysk Dzieci w Ełku. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły I miejsce w Ełku w drużynowym tenisie stołowym (startowało 7 szkół). Tym samym awansowały do Mistrzostw Rejonu VI województwa warmiński-mazurskiego, które zostały rozegrane w Hali MOSiR w Olecku 10 grudnia. W ich kategorii startowało łącznie 5 drużyn: z Drygał, dwie z Olecka, Gołdapi. Zespół w składzie Alicja Krynicka i Magda Leszczyńska przegrały tylko z drużyną z Drygał i zajęły II miejsce. Tym samym awansowały do Mistrzostw Województwa. Opiekunem drużyny był Artur Borzeński.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Jeziorna