Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Wakaty w ełckiej komendzie. Chcecie wstąpić w szeregi policji?

2019-12-26 13:41:39 (ost. akt: 2019-12-26 11:43:34)

Autor zdjęcia: policja.pl

Komenda Powiatowa Policji w Ełku dysponuje wakatami. Żeby zostać policjantem należy mieć obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Oferujemy stałą i ciekawą pracę.

Komenda Powiatowa Policji w Ełku poszukuje osób, które chcą zostać policjantem i pełnić służbę w naszym mieście.

Poszukujemy osób mających obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie. To podstawowe warunki, które należy spełnić. Ważne jest również to, że nie można być to osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Podkreślić należy, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Kandydat składa komplet dokumentów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Później przechodzi test wiedzy i test sprawnościowy. Następnym etapem jest rozmowa z psychologiem i komisja lekarska. Po przyjęciu do służby w Policji młody funkcjonariusz przechodzi szkolenie podstawowe trwające około pół roku w szkole policyjnej.

Wszelkie osoby zainteresowane służbą w Policji mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury przejęcia na stronie: www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl. Można też skontaktować się z pracownikiem Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Ełku, tel. 87 621 82 02.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. X #2840133 | 89.228.*.* 27 gru 2019 18:09

    Jeszcze więcej ich będzie . Jak Policja będzie wykorzystywana do celów POLITYCZNYCH. Niedługo Komendantów będą ściągać już nie tylko z Grajewa ale i z Łomży i innych miast. A do prewencji będą ściągać ludzi z zewnątrz bo lokalni wolą z Mieszkańcami Ełku żyć w zgodzie , tak jak jest to w okresie letnim. 15 lat 40% emerytury i spokojna głowa. A resztę dorobi w ochronie............

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages