Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Pomóż wybrać najlepszego w Ełku szkolnego bibliotekarza

2020-01-27 11:48:38 (ost. akt: 2020-01-27 11:50:34)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie najlepszego bibliotekarza szkolnego w naszym mieście. Wnioski można składać do 31 marca 2020.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym przyjmowane będą zgłoszenia, natomiast w drugim – ocena merytoryczna przeprowadzona przez specjalnie powołaną kapitułę.

Osoba zgłoszona do konkursu musi być zatrudniona na stanowisku merytorycznym w jednej z bibliotek szkolnych na terenie miasta Ełku oraz posiadać co najmniej 2-letni staż pracy w bibliotece szkolnej.

We wniosku należy wskazać konkretne dokonania kandydata, które w znaczący sposób usprawniły działania biblioteki, bądź przyczyniły się do jej lepszego postrzegania w środowisku szkolnym oraz miały na celu popularyzację czytelnictwa wśród młodzieży i pracowników szkoły.

Prawo zgłoszenia kandydata ma społeczność szkolna przy uwzględnieniu opinii samorządu uczniowskiego i rady pedagogicznej. Każda szkoła może zgłosić tylko jednego kandydata.

Wypełnione formularze można:

* wysłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Ełku, Wydział Edukacji, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk z dopiskiem "Bibliotekarz Szkolny";
* wysłać pocztą mailową na adres: um@um.elk.pl

Kandydatów zgłaszać należy wypełniając formularz dostępny na stronie biblioteki: http://biblioteka.elk.pl/wydarzenie/bibliotekarz-roku-20192020

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kowalska #2858808 | 5.173.*.* 29 sty 2020 22:23

    Co za durnowaty konkurs...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages