Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Karatecy stawiają na nieustanny rozwój

2020-02-01 13:47:04 (ost. akt: 2020-02-01 13:49:46)

Autor zdjęcia: KSK Shinkyokushin Dojo Sosnowski

Klub Sportowy Karate Shinkyokushin Dojo Sosnowski nie zwalnia w nowym roku tempa. Podopieczni klubu nieustannie się rozwijają – brali udział w egzaminach na stopnie oraz rywalizowali z rówieśnikami z innych klubów.

Zanim zawodnicy KSK Shinkyokushin Dojo Sosnowski rozpoczęli pracowicie nowy rok, mieli okazję odpocząć na wigilii zorganizowanej w grudniu przez władze klubu. Najmłodsi zawodnicy otrzymali słodkie upominki, nagrodzono także certyfikatami tych podopiecznych, którzy kilka dni wcześniej zdali pomyślnie egzaminy w Dojo Sosnowski.

Po noworocznym, chwilowym odpoczynku, przyszedł czas na kolejne egzaminy, tym razem ogólnopolskie, w Kielcach. Zdawali je: Adam Gryziukowski (2 kyu), Rafał Truszkowski (4 kyu) oraz Marcin Kisłowski (4 kyu)

— Zawodnicy odnieśli sukces osobisty oraz klubowy podwyższając swoje umiejętności, czego dowodem jest zdanie egzaminu z wyróżnieniem przed komisją — czytamy na stronie facebook’owej klubu.

Również okres ferii jest dla karateków z Dojo Sosnowski bardzo aktywnym czasem. Pierwszy ich tydzień zakończyli bardzo aktywnie, o czym informowali na bieżąco poprzez Facebooka.

— Dzięki uprzejmości Shihana Piotra Sawickiego, siedmiu naszych klubowiczów pod opieką sempai Oskara Sosnowskiego i sempai Nikodema Piaseckiego zmierzyło się w kumite z rówieśnikami z innych klubów. Po intensywnych zajęciach był odpoczynek w basenie i przy ognisku.

Z kolei sensei Grzegorz Sosnowski miał okazję wziąć udział w Zimowym Seminarium Karate TBST w Grodzisku Mazowieckim, gdzie czerpał wiedzę od japońskich instruktorek. Zdobyte cenne doświadczenie będzie mógł przekazać swoim podopiecznym na treningach.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages