Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Ełckie Centrum Kultury szuka nowego dyrektora

2020-02-06 12:29:24 (ost. akt: 2020-02-06 12:40:31)

Autor zdjęcia: Archiwum

Ełcki ratusz rozpisał konkurs na nowego dyrektora Ełckiego Centrum Kultury. Do rywalizacji o fotel szefa ECK-u może stanąć każdy, kto spełni wymagania. Można się z nimi zapoznać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Miasto szuka dla Ełckiego Centrum Kultury nowego dyrektora, a żeby nim zostać należy spełnić ściśle określone wymagania. Każdy kto chciałby zostać nowym szefem ECK-u musi mieć bezwarunkowo wykształcenie wyższe i w swoim CV lub portfolio udokumentowane co najmniej 5-letnie doświadczenie, w tym 3-letnie jako kierownik lub dyrektor.

Ponadto kandydat musi mieć wiedzę co do procedur związanych z pozyskiwaniem środków finansowych pochodzących z poza budżetu państwa, głównie z programów prowadzonych przez Unię Europejską. Kandydat musi być także na tyle zdrowy, aby móc pełnić obowiązki dyrektora, charakteryzować się nieposzlakowaną opinią oraz nie być karanym za przestępstwo, które uniemożliwiałyby mu objęcie tak wysokiej funkcji. Wymagana jest niezła znajomość języka obcego, najlepiej angielskiego lub niemieckiego.

Jako dodatkowy atut przy ubieganiu się o fotel szefa ECK-u można wykorzystać fakt posiadania prawa jazdy kat. B, doświadczenia w organizowaniu wydarzeń kulturalnych etc., jak i wyróżniać się wysokim poziomem tzw. kompetencji miękkich, czyli: być komunikatywnym, kreatywnym i kulturalnym.

Bardzo ważnym elementem procedury jest złożenie przez kandydatów opracowania „Koncepcja funkcjonowania Ełckiego Centrum Kultury w Ełku w okresie 5-letnim”, w którym mają przedstawić wizję funkcjonowania placówki pod własnym kierownictwem.

Aplikacje konkursowe kandydaci muszą złożyć osobiście do 7 lutego w Urzędzie Miasta w Ełku, w pokoju nr 2. Mogą to także zrobić pocztą (na adres Urzędu Miasta), ale należy pamiętać, że ratusz uznaje termin dostarczenia dokumentów, a nie ich nadania, dlatego należy wysłać je odpowiednio wcześniej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Boziu #2863236 | 5.173.*.* 6 lut 2020 12:41

    Obecna dyrektorka nie nadawała sie do niczego, na sesji rady miasta nie potrafiła się wysłowić, nie złożyła poprawnie ani jednego zdania... szoook

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages