Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Uczniowie wraz z kadrą świętowali wirtualnie Dzień Samorządności

2020-03-21 10:10:22 (ost. akt: 2020-03-21 10:28:57)

Autor zdjęcia: SP w Rożyńsku Wielkim

Pierwszy dzień wiosny, czyli także dzień wagarowicza, był okazją dla społeczności szkoły w Rożyńsku Wielkim do przeprowadzenia wirtualnego apelu, który został przeprowadzony z Wirtualnego Gabinetu Dyrektora.

Spotkanie odbyło się w Wirtualnym Gabinecie Dyrektora Szkoły do którego przybyła pokaźna reprezentacja uczniów z klas IV-VIII.

http://sprw.szkolnastrona.pl/files/pl/mini/IMG-0072.jpg

Podczas apelu dyrektor szkoły przekazał pozdrowienia i życzenia pozytywnego nastawienia w tym trudnym czasie. Dzieci i młodzież w spokoju i ciszy wysłuchały wystąpienia pana dyrektora, po czym zadawano przeróżne pytania.

Padło pytanie od ucznia klasy VI: "Jak długo potrwa taka sytuacja?". Dyrektor odpowiedział - "Wydaje mi się, że nikt tego nie wie".

Rzeczywiście nikt tego nie wie, natomiast sytuacja ta może nauczyć (i uczy) społeczność szkolną przede wszystkim poczucia wspólnoty i współodpowiedzialności.

Dlatego spotkanie zakończono hasłem #zostańwdomu #odpowiedzialność!!!! po czym ku uśmiechom niektórych dzieci dyrektor powiedział - A TERAZ WRACAMY NA LEKCJE!!!!! (wirtualne lekcje online, ale lekcje)

http://sprw.szkolnastrona.pl/files/pl/mini/C02161E2-E492-4524-A1C7-ECA0F82D6B63.png

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages