Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Przemysław Kołłątaj nie jest już trenerem Mazura Ełk

2020-05-05 16:35:18 (ost. akt: 2020-05-05 18:06:03)

Autor zdjęcia: Paweł Godlewski / MKS Mazur Ełk

Przemysław Kołłątaj nie jest już szkoleniowcem ełckiego Mazura. Poinformowały o tym władze klubu. Były już trener MKS’u wystosował także list, w którym dziękuje za udaną współpracę.

Wiadomość o tym, że Przemysław Kołłątaj przestał pełnić obowiązki szkoleniowca ełckiego klubu ukazała się na facebook’u MKS-u we wtorek przed godz. 16:00 i była na pewno zaskoczeniem dla wielu ełczan śledzących rozgrywki forBET IV Ligi.

Władze MKS-u nie omieszkały podziękować Przemysławowi Kołłątajowi za dotychczasową współpracę.

- Panu Trenerowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę z drużyną Mazura przez ostatnie lata. Życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz w dalszej karierze szkoleniowej – czytamy na stronie Mazura Ełk.

Kontrakt z trenerem Kołłątajem rozwiązano za porozumieniem stron. Zarówno klub jak i były już szkoleniowiec MKS-u rozstali się w zgodzie. O tym, kto zostanie nowym trenerem kadry seniorów ełckiego Mazura dowiemy się, jak sprecyzowały władze klubu, „w oddzielnym komunikacie w najbliższym czasie”.

Przemysław Kołłątaj wystosował także list skierowany do kibiców, w którym dziękuje zarówno im, władzom klubu, jak i ełckiemu MOSiR-owi, za udaną współpracę.

Szanowni Kibice.

Kończąc pracę trenera MKS Mazur Ełk chciałbym serdecznie podziękować za cały okres wspólnych przeżyć, tych lepszych i gorszych. Dziękuję MOSIR-owi za bardzo dobrą współpracę, Zarządowi Mazura za możliwość pracy, rodzinie, przyjaciołom, znajomym za wiarę, dobre słowo i wsparcie, drużynie za chwile, które zostaną na zawsze w moim sercu (za pokorę, szacunek i poświęcenie) oraz Bogu, który zawsze nad nami i nade mną czuwał.

To był najtrudniejszy okres mojej pracy trenerskiej, zakończony sukcesem – gdy w czerwcu 2018 utrzymaliśmy się i porażką – gdyż zespół był w strefie spadkowej i spadł, a wiosna 2019 na długo zostanie mi w pamięci. Po spadku udało nam się odbudować i zacząć nowa drogę. Dziękuję.

Całkowita odpowiedzialność za porażkę jest trudna do zaakceptowania, a wzięcie winy na siebie, kiedy coś idzie źle, wymaga olbrzymiej pokory i odwagi. Jest to jednak niezbędne aby się rozwijać i uczyć jako lider. Dziękuję Wam kibice za doping na każdym meczu, byliście fantastyczni.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. CL #2916695 | 83.28.*.* 6 maj 2020 11:31

  Jakie miasto taka liga.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ir. #2916514 | 176.221.*.* 6 maj 2020 07:30

  Wstyd żeby 60-cio tys. miasto miało czwartą ligę !!! Żenada.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. jolsky #2916304 | 5.173.*.* 5 maj 2020 17:12

  Młody i ambitny trener znający realia i zawodników z regionu.Powodzenia trenerze i dziękujemy !

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages