środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

HOP Ełk - wspaniała odskocznia od codziennej rzeczywistości

2020-06-22 21:02:10 (ost. akt: 2020-06-23 19:03:41)

Autor zdjęcia: HOP Ełk - Park Trampolin i Sala Zabaw

HOP Ełk - Park Trampolin i Sala Zabaw to doskonałe miejsce zabawy dla każdego, kto szuka chwili zatracenia się w szalonej, a przy tym bezpiecznej rozrywce – skokach na trampolinie. Ale to nie jedyna oferta parku – już niebawem HOP Ełk stanie się prawdziwym ełckim centrum rozrywki z prawdziwego zdarzenia!

Skoki na trampolinie to wspaniała zabawa, która oprócz niewątpliwych walorów rozrywkowych przy okazji pomoże każdemu zadbać o zdrowie i formę. Młodsze i starsze dzieci mogą w ten sposób rozładować rozpierającą je energię, i to w bardzo pożytecznej formie, a i znajdzie się coś dla dorosłych – dla których trampolinowe harce są doskonałą – dosłownie i w przenośni – odskocznią od otaczającej ich rzeczywistości i codziennych problemów.

Wielu dorosłych, zwłaszcza panów, się do tego nie przyznaje, ale skoki na trampolinie to dla nich spełnienie dziecięcych marzeń, mówiących o bujaniu w obłokach i beztroskiej zabawie. Zabawa na trampolinach to frajda dla każdego, niezależnie od płci i wieku.

Z powyższych walorów doskonale zdają sobie sprawę Karol i Magdalena Kuźma, którzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom ełczan spragnionych tej formy rozrywki. HOP Ełk – Park Trampolin i Sala Zabaw to ukoronowanie ich dotychczasowej obecności na lokalnym rynku, który znają bardzo dobrze i na którym cieszą się wielkim zaufaniem mieszkańców regionu. Klienci na trampolinach w HOP-ie zatracają się beztrosko od momentu jego otwarcia, 17 czerwca.

— W 2009 roku otworzyliśmy pierwszą salę zabaw i następnie kilka razy zmienialiśmy lokalizację, ponieważ wymusiło to zwiększone zapotrzebowanie na naszą ofertę. Zauważyliśmy, że tylko w naszym mieście nie ma parku trampolin. Od długiego czasu nasi liczni klienci wspominali, że to by się przydało. Postanowiliśmy, że chcielibyśmy takie coś otworzyć — tłumaczą ideę jaka stała za powstaniem HOP Ełk właściciele, państwo Magdalena i Karol Kuźma.

http://m.wm.pl/2020/06/orig/hop4-632815.jpg

Przygotowania do otwarcia przyszłej mekki ełckich trampoliniarzy zajęły nieco czasu. Było to spowodowane samymi procedurami, ale także dbałością właścicieli o bezpieczeństwo i komfort przyszłych klientów. Nie mogli sobie pozwolić na to, aby zaufanie, jakie zdobyli wśród ełczan goszczących od lat w ich Sali Zabaw „Tęcza”, poszło na marne. Dużo czasu zajęły poszukiwania idealnego w lokalizacji obiektu. I chyba się udało. HOP Ełk – Park Trampolin i Sala Zabaw znajduje się przy ul. Podmiejskiej 1, tuż obok stacji paliw Circle K. Atrakcyjność lokalizacji parku zwiększa fakt, iż mieści się on 300 metrów od restauracji Mc Donald’s.

— Trzy miesiące zajęło nam dowiedzenie się, która hala najbardziej według nas się nadaje. Ogólnie wszystkie przygotowania zajęły nam około roku, jeździliśmy po Polsce, zbieraliśmy informacje. Na terenie Ełku bardzo ciężko taką znaleźć. Wymagana była odpowiednia wysokość i odpowiedni metraż parku trampolin. W końcu taki obiekt znaleźliśmy. Można było tu podnieść sufit i dostosować odpowiednią wysokość — mówią właściciele nowo powstałego parku trampolin w Ełku.

Atrakcyjność oferty HOP Ełk dodatkowo zwiększa fakt, iż szalone i radosne trampolinowe harce są bardzo bezpieczną formą aktywności fizycznej, o co zadbali właściciele stawiając na określony profil swojego Parku Trampolin.

— Postawiliśmy na to, aby trampoliny w naszym parku były bardziej rekreacyjne, niż sportowe. Stawiamy na bezpieczeństwo, a mniej na wyczynowe akrobacje. W dużych miastach można spotkać trampoliny sportowe, olimpijskie. Można skakać na nich bardzo wysoko, ale takie trampoliny są bardzo kontuzjogenne. U nas postawiliśmy na rekreację i rozrywkę — podkreślają państwo Kuźma, przy okazji zwracając uwagę, że skoki na trampolinie to szczególnie bezpieczna zabawa w czasie pandemii koronawiursa, ponieważ same z siebie wymagają zachowania odpowiedniej odległości od innych. Na jednej trampolinie może skakać w tym samym czasie jedna osoba.

HOP Ełk – Park Trampolin i Sala Zabaw to nie tylko oferta dla fanów skoków i fikołków na trampolinach. Już teraz można tutaj pograć w siatkówkę, koszykówkę, skorzystać z toru przeszkód, a nawet spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. A to nie wszystko, o czym świadczą ambitne plany właścicieli.

http://m.wm.pl/2020/06/orig/hop3-632814.jpg

HOP Ełk zostanie rozbudowane o salę zabaw, co sprawi, że będzie największym takim centrum rozrywki w okolicy. Pojawi się gastronomia: będzie można wypić kawę, zjeść hot-doga, lody, gofry. To będzie duże udogodnienie dla turystów, którzy często pojawiają się w HOP Ełk na dłużej, nawet na pół dnia. Kawiarnia i gastronomia na pewno umili im pobyt w parku trampolin.

— Najpierw otworzyliśmy park trampolin bo tego nie było, około września postaramy się dołożyć gastronomię i salę zabaw. Mamy także do zagospodarowania drugie tyle miejsca, a to czy pojawią się tam kolejne atrakcje będzie zależało od tego, czy klienci będą szukali kolejnych form rozrywki. Jeżeli tak, my je im zapewnimy. Chcemy stworzyć ełckie centrum rozrywki z prawdziwego zdarzenia — precyzują swoje szeroko zakrojone plany państwo Kuźma.

HOP Ełk – Park Trampolin i Sala Zabaw to miejsce częstych odwiedzin zarówno klientów indywidualnych, całych rodzin, jak i zorganizowanych grup. Dużą popularnością cieszą się organizowane tam imprezy – na klientów czekają trzy salki urodzinowe.

HOP Ełk to świetne miejsce na wyszalenie się z nadmiaru energii lub, odpowiednio, naładowania się adrenaliną. A to wszystko w bezpieczny i komfortowy sposób, o czym mogą się Państwo przekonać odwiedzając HOP Ełk osobiście, nawet w niedzielę i święta.

Bo przecież bawić się warto każdego dnia, i z takiego też założenia – spełniając oczekiwania klientów - wychodzą właściciele HOP Ełk – Parku Trampolin i Sali Zabaw


http://m.wm.pl/2020/06/orig/cennik1-632816.jpg
http://m.wm.pl/2020/06/orig/cennik2-632817.jpg

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages