Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Okazja czyni złodzieja...

2020-07-29 11:10:25 (ost. akt: 2020-07-29 11:18:30)

Za kradzież odpowie 35-letni mieszkaniec Ełku, który zabrał przypadkowo pozostawioną na parkingu torbę ze sprzętem fotograficznym o wartości blisko 10.000 zł. Mężczyzna najpierw ukrył rzeczy w śmietniku, a później sprzedał je w lombardzie. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do policyjnego aresztu trafił 35-letni mieszkaniec Ełku, który zabrał pozostawioną na parkingu torbę, ze sprzętem fotograficznym o wartości blisko 10.000 zł. Okazało się, że właścicielka sprzętu, pakując przed wyjazdem bagaże do auta zapomniała o jednej torbie, którą wcześniej postawiła przy samochodzie i odjechała.

35-latek początkowo obserwował pakunek, by po upewnieniu się, że nikt po niego nie wrócił ukrył go w śmietniku, a później sprzedał w lombardzie aparat fotograficzny i obiektywy, które były w środku. Dzięki szybkiej reakcji pokrzywdzonej, która jednak zorientowała się, że pozostawiła część bagażu na parkingu, zatrzymano sprawcę i odzyskano większą część utraconych rzeczy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

KPP Ełk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages