Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Nie zapomnij o złożeniu deklaracji śmieciowej!

2020-07-29 13:35:48 (ost. akt: 2020-07-29 13:39:19)

Deklaracje można składać osobiście w Urzędzie Miasta Ełku w pokoju 04 (niski parter) oraz w pokoju 103 lub wrzucić do specjalnej urny przy wejściu w godzinach pracy urzędu. Zachęcamy do składania deklaracji drogą elektroniczną przez ePUAP lub pocztą tradycyjną.

Z końcem lipca 2020 r. mija termin na złożenie deklaracji na odbiór odpadów komunalnych w mieście Ełku. Druki deklaracji można pobrać w urzędzie (pokój 04 oraz w pokoju 103) lub na stronie https://www.czystyelk.pl/deklaracje

Deklaracje można składać osobiście w Urzędzie Miasta Ełku w pokoju 04 (niski parter) oraz w pokoju 103 lub wrzucić do specjalnej urny przy wejściu w godzinach pracy urzędu, tj.:
- w poniedziałki w godz. 8.00 – 16.00
- od wtorku do piątku w godz. 7.30 – 15.30

Deklaracje można złożyć także przez ePUAP (nie emailem) lub wysłać pocztą tradycyjną.

Mieszkańcy domów jednorodzinnych składają deklaracje indywidualnie (osobiście, pocztą lub przez ePUAP). Płatności za wywóz odpadów należy dokonywać na dotychczasowe indywidualne rachunki bankowe do 5 dnia kolejnego miesiąca. W Urzędzie Miasta Ełku można też pobrać naklejki na pojemniki zewnętrzne.

W przypadku nieruchomości zabudowanych budynkami wielolokalowymi (blokami, kamienicami), w których ustanowiono odrębną własność lokali, obowiązek właściciela nieruchomości w zakresie składania zbiorczej deklaracji za budynek, ma wspólnota mieszkaniowa lub spółdzielnia mieszkaniowa.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kB #2954137 | 5.172.*.* 30 lip 2020 08:57

    Czy to prawda, że w wyniku uchwały z dnia 30 czerwca 2020 r. radni UM w Ełku uchwalili kolejne podwyżki, tym razem dla przedsiębiorców? Czy to prawda, że przedsiębiorca nieprodukujący któreś frakcji musi mieć kontener na tę frakcję i płacić za nią (czyli za tzw."powietrze")? Czy to prawda, że opłata naliczana jest podwójnie z uwagi na przyklepanie przez radnych harmonogramu wywozu (co najmniej raz na dwa tygodnie, czyli 2 razy w miesiącu)? Proszę Redakcję o weryfikację, bo radni mają teraz wakacje...

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages