Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Potrzebujesz sprzętu do rehabilitacji? Wypożycz go w MOPS-ie

2020-07-31 10:25:55 (ost. akt: 2020-07-31 10:28:56)

Autor zdjęcia: UM Ełk

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku wypożycza bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Wypożyczalnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:00.

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ełku przy ul. Piłsudskiego 8 znajduje się bezpłatna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Mieszkańcy Ełku, osoby chore i niepełnosprawne, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności mogą korzystać ze sprzętu w warunkach domowych.

Warunki udostępniania sprzętu:

* wypożyczanie sprzętu jest bezpłatne, na czas określony, na podstawie umowy użyczenia,
* warunkiem wypożyczenia jest przedstawienie orzeczenia o niepełnosprawności oraz stosownego zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego potrzebę korzystania ze sprzętu w warunkach domowych,
* przed zawarciem umowy wymagane jest zapoznanie się wypożyczającego z regulaminem wypożyczalni oraz zasadami użytkowania wypożyczanego sprzętu, poświadczone pisemnym oświadczeniem.

Osoba wypożyczająca urządzenia rehabilitacyjne (m.in. wózki inwalidzkie, kule, materace, balkoniki rowery rehabilitacyjne małe, średnie oraz duże) będzie mogła na miejscu uzyskać informacje na temat sposobu użytkowania danego sprzętu.

Oferta wypożyczalni to nie tylko oferta dla osób potrzebujących wsparcia w postaci sprzętu rehabilitacyjnego, ale również miejsce, gdzie można nieodpłatnie przekazać posiadane w domu urządzenia, z których będą mogli skorzystać inni.

Wypożyczalnia sprzętu otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:00.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 87 732-67-23, 87 732-67-18

mat. UM w Ełku

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages