Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Zrobili sobie imprezę na sklepowym parkingu

2020-10-06 13:57:30 (ost. akt: 2020-10-06 13:59:37)

Autor zdjęcia: BSZ

Dwóch 28-latków urządziło sobie spotkanie towarzyskie na parkingu przed jednym ze sklepów. Mężczyźni spożywali alkohol, potem zaśmiecili teren butelkami i papierosami. Wypychali też wózki sklepowe na parking.

Mandatami na kwotę blisko 1000 złotych zostali ukarani mężczyźni, których zachowanie wymknęło się spod kontroli i zakłóciło porządek publiczny. Mężczyźni wczesnym rankiem, jeszcze przed otwarciem marketu, spożywali alkohol na przysklepowym parkingu. Potem butelki po trunkach wyrzucili do pobliskich ogródków działkowych. Próbowali też wypychać złączone wózki sklepowe na teren parkingu. Zaniepokojona osoba, która widziała to zachowanie, poprosiła policjantów, aby zainterweniowali.

Policjanci potwierdzili niezgodne z prawem czyny obu mężczyzn. Okazało się, że to rówieśnicy - 28-latkowie. Jeden z nich wyraził skruchę i zobowiązał się do właściwego zachowania. Policjanci ukarali go mandatami za popełnione wykroczenia. Drugi z nich ciągle zachowywał się agresywnie i arogancko. W związku z zagrożeniem i niebezpieczeństwem, jakie stwarzało jego zachowanie, policjanci zatrzymali go w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu także został ukarany mandatami.

KPP Ełk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages