Thor z medalami po ełckich Mistrzostwach Polski K1 Rules - Oliwia Gajewczyk obroniła tytuł Mistrzyni Polski

2020-10-12 17:08:52(ost. akt: 2020-10-12 17:22:22)

Autor zdjęcia: Szkoła Walki Thor

Zakończyły się organizowane przez ełckiego THOR'a Mistrzostwa Polski K1 Rules. Ełcka szkoła wystawiła skromną, ale bardzo "skuteczną" reprezentację.
Mistrzostwa Polski K1 Rules odbywały się w naszym mieście w dniach 9 -11 października (weekend walk), w hali MOSIR-u na ul. Kolbego. Prestiżowa impreza zgromadziła mnóstwo ekip z całego kraju. Do naszego miasta przyjechali utytułowani zawodnicy i znakomici trenerzy.

- Do naszego miasta zjechało się 190 zawodników z 65 klubów. Ełk i klub reprezentowało 3 zawodników Oliwka, Matyna i Damian - czytamy na FB Szkoły Walki Thor.

Reprezentacja Thor'a była skromna, ale doskonale dobrana. Panie zdobyły medale: tytuł Mistrzyni Polski i najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wywalczyła Oliwia Gajewczyk, tym samym broniąc swoich tytułów z zeszłego roku. Martryna Zyskowska również miała okazję stanąć na podium - zdobyła brązowy medal.

W rozgrywanych w ten weekend w Ełku Mistrzostwach Polski K1 Rules, z Thor'a startował jeszcze Damian Smaka, ale znalazł się poza strefą medalową.