Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Piątkowy koncert "Nocnego Kochanka" w Ełku odwołany!

2020-10-14 15:52:53 (ost. akt: 2020-10-14 18:49:34)
Koncert "Nocnego Kochanka"

Koncert "Nocnego Kochanka"

Autor zdjęcia: wikipedia

W najbliższy piątek w naszym mieście miał zagrać "Nocny Kochanek", ekipa heavymetalowców, która zdobyła w ostatnich latach dużą popularność w polskim świecie cięższych brzmień. Niestety zespół odwołał swój występ.

"Nocny Kochanek" miał wystąpić przed ełcką publicznością w ramach "Trasy Powitalnej". Koncert miał odbyć się w Ełckim Centrum Kultury. Zespół odwołał swój występ..

Powodem są zagrożenia związane z epidemią Covid-19. Zespół wydał specjalne oświadczenie, w którym ubolewa nad faktem odwołania swoich kilku najbliższych występów, w tym ełckiego, jednocześnie oferując ciekawą alternatywę do zwrotu biletów.

"Walczyliśmy do ostatniej chwili! Okoliczności epidemiczne nie sprzyjają i kolory na mapie również – jesteśmy zmuszeni odwołać koncerty w Ełku, Stalowej Woli oraz Rzeszowie.
Odwołujemy koncerty, nie przenosimy. Gdy tylko będzie to możliwe, będziemy grać. Obecnie sytuacja jest zbyt skomplikowana, aby organizować wydarzenia…
Przepraszamy tych, którzy czekali na nasze koncerty w Ełku, Stalowej Woli i Rzeszowie. Skontaktujcie się z ekipą bileterii Going.pl, która ogarnie wszelkie formalności.

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu zwrot biletów może być problematyczny, choćby ze względu na jego czas (wynoszący do 180 dni), dlatego postanowiliśmy dać Wam możliwość wyboru: możecie skontaktować się z bileterią Going.pl i odebrać swoje pieniądze za zakupione bilety, ALBO otrzymać od nas 2 płyty: „Zdrajcy Metalu” oraz „Alkustycznie”.
Jeżeli wybieracie drugą opcję i wolicie otrzymać podpisane przez nas płyty, skorzystajcie z formularza:

Co ważne, na deklarację wymiany biletu na płytę „Zdrajcy Metalu” oraz „Alkustycznie” macie 7 dni roboczych, czyli do 21 października powinniście skontaktować się z bileterią i rozpocząć procedurę wymiany.
Płyty zostaną wysłane na dane adresowe podane w formularzu wymiany biletu!"

Formularz wymiany i dodatkowe info na FB zespołu.

"Nocny Kochanek" to odkrycie ostatnich lat w polskim świecie heavy metalu. Zespół przyciągnął uwagę fanów barwnymi, humorystycznymi tekstami oraz świetnym warsztatem muzycznym.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. demon #2986054 | 89.228.*.* 15 paź 2020 10:29

  szatanistów u nas w Ełku nam nie potrzeba, Buk czuwa nad nami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ddd #2985979 | 10.10.*.* 15 paź 2020 07:44

  i bardzo dobrze

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages