Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Dzień Babci i Dziadka z Piekarnią Szabelski. Mamy dla Was słodkie nagrody!

2021-01-14 12:15:53 (ost. akt: 2021-01-15 11:06:28)

Do rozdania mamy pięć torcików dla Waszych ukochanych Babć i Dziadków. Co zrobić, żeby je dostać?

Każda Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu najmłodszych dzieci. Rodzice uczą i wychowują, a dziadkowie rozpieszczają. Przed nami Dzień Babci i Dziadka. To idealna okazja aby podziękować im za miłość, ciepło i dobro, jakim obdarzają nas przy każdej możliwej okazji.

Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski to rodzinna firma z tradycją i ogromną pasją do tworzenia. Ich przepyszne wyroby są już dostępne w Ełku. Od 17 grudnia sklep z wyrobami Piekarni i Cukierni Szabelski znajduje się na osiedlu Nowe Miasto (os. Konieczki).

Razem z Piekarnią i Cukiernią Szabelski przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy pięć torcików dla Waszych Babć i Dziadków. Co zrobić, żeby je dostać?

To bardzo proste! Wystarczy napisać wierszyk z życzeniami albo narysować laurkę dla Waszych Babć i Dziadków. Na Wasze prace czekamy do 20 stycznia. Należy przesłać je na adres elk@gazetaolsztynska.pl W zgłoszeniu powinno znaleźć się m.in. imię i nazwisko autora pracy, jego rodziców/opiekunów prawnych i numer kontaktowy.
Spośród nadesłanych prac wybierzemy pięć najlepszych. Ich autorzy otrzymają słodkie torciki dla swoich Babć i Dziadków.
Nagrody będzie można odebrać 21 i 22 stycznia w ełckim sklepie Piekarnia i Cukiernia Szabelski.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

O Piekarni i Cukierni Szabelski...
Ogromnym powodzeniem cieszy się asortyment cukierniczy. W ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz produktów od malutkich ręcznie wyrabianych pralinek po 20 kg torty. Cukiernia oferuje torty okolicznościowe tradycyjne, bezowe, w stylu angielskim oraz w wymyślnych kształtach. Realizuje zamówienia na najbardziej wymyślne torty weselne, które zawsze zachwycają gości i smakiem i wyglądem. Cukiernicy starają się spełniać życzenia klientów.

https://m.wm.pl/2021/01/orig/img-20210115-105456-resized-20210115-110404767-672391.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages