Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku ma już nowego dyrektora

2021-01-14 14:34:16 (ost. akt: 2021-01-14 14:36:29)

Autor zdjęcia: Paweł Żuk/UM Ełk

Zakończyła się procedura konkursowa, w wyniku której prezydent Ełku powierzy w najbliższych dniach kierownictwo jednostki nowemu dyrektorowi. Nowym szefem MOSiR-u został Paweł Żuk.

Zakończył się trzeci już konkurs na stanowisko dyrektora MOSiR w Ełku, tym razem pozytywnie. Na stanowisko wybrany został Paweł Żuk, który spełnił wymagania w zakresie wykształcenia, doświadczenia i kompetencji zawodowych.

W toku procedury konkursowej kandydat przedstawił interesującą, spójną i możliwą do realizacji koncepcję funkcjonowania i rozwoju Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku. Wykazał się właściwą znajomością specyfiki jednostki oraz aktów prawnych, w oparciu o które funkcjonuje ełcki MOSiR. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników oraz w pozyskiwaniu środków z funduszy zewnętrznych.

Paweł Żuk do niedawna pełnił funkcję Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szelment Sp. z o.o. Wcześniej pracował m.in. jako doradca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, a także był dyrektorem ośrodka kultury, sportu i turystyki.

Nowy dyrektor ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ponadto ukończył liczne szkolenia i kursy branżowe, w tym m.in. z zakresu zarządzania projektami i budowy partnerstw, podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa, komunikacji w otoczeniu międzynarodowym czy źródeł dofinansowania działalności z funduszy pomocowych UE. Jest także trenerem piłki nożnej, instruktorem pływania i fitness.

mat. UM Ełk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Młodzik #3041925 | 79.191.*.* dzisiaj, 12:06

  I przyszedł "uzdrowiciel" klasy prezia do nas. https://www.niebywalesuwalki.pl/2020/10/ zmiany-w-wosir-szelment-pawel-zuk-odwola ny/

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Hokkiej #3041752 | 5.172.*.* dzisiaj, 09:21

   To może sprawi, że lodowisko będzie pełnowymiarowe, a nie znowu halka plandeką kryta. Wtedy możnaby mecze hokejowe rozgrywać, ale to pewnie marzenie....?

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ~Ir. #3041712 | 176.221.*.* dzisiaj, 08:34

   Ale wykształcenie - zwala z nóg !!

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. tadeusz #3041576 | 89.228.*.* wczoraj, 23:12

   Ludzi, dajta jemu szanse, niech sie wykaze. Jest co robic, a to korty zalewa, a lodowisko rozmarzło i majo nowe robic, a to w basenie dziury w dnie i trza łatac, a to w piłkie nima jak pograc, a to sla za niska na barankach. jak chłopina zobaczy ile tu roboty to raz dwa zrezygnuje i fachofca nie zobaczycie. Tu sport calkiem lezy, nawet gorki na sanki dziciakom nima.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Krzych #3041158 | 95.49.*.* wczoraj, 16:25

    To niech nasz Prezio sprawdzi, za co jego wybrańca wykopali z Wosir'u

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages