Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Sumo - ełczanie z medalami

2022-02-21 11:10:50(ost. akt: 2022-02-21 11:19:19)
Judo Shamo Ełk po Pucharze Polski w Dębicy

Autor zdjęcia: Judo Shamo Ełk/FB

Bardzo dobra postawa i medale podopiecznych Judo Shamo Ełk na zawodach sumo w Dębicy. Juniorzy wrócili z imprezy z medalami.
W seniorach blisko medali byliśmy 5 razy, niestety płacimy jeszcze frycowe w najbardziej zaawansowanej grupie - informuje Judo Shamo Ełk na swoim FB.

Piąte miejsca na Pucharze Polski Juniorów i Seniorów, w grupie seniorów wywalczyli: Kuba Makal -77kg, Dawid Rafałowski -85kg, Piotr Danieluk -82kg i -92kg, Rafał Butyński -92kg.

Za to w kategorii juniorów chłopcy pokazali moc - drugi raz z rzędu na tej rangi imprezie złote medale w swoich wagach wywalczyli: Dawid Rafałowski -80kg, Rafał Butyński -90kg, Dawid zajął też 2 miejsce w 90kg.

W juniorach zadebiutował też Olaf Płatek który w tym roku jest pierwszym rocznikiem kadeta. Wicemistrz Europy Młodzików z zeszłego roku wywalczył srebrny medal w kategorii +100 kg, drugie srebro dołożył startując w kategorii OPEN