Kołobrzeg zdobyty – 5 medali karateków Dojo Sosnowski

2023-04-03 08:45:11(ost. akt: 2023-04-03 08:47:00)

Autor zdjęcia: KSKK Dojo Sosnowski

Świetna forma młodych karateków z KSKK Dojo Sosnowski – w sobotę 1 IV klub wrócił w zawodów w Kołobrzegu, z których przywiózł 5 medali, w tym 3 złote.
Podopieczni Grzegorza i Oskara Sosnowskich rywalizowali w primaaprilisową sobotę na Turnieju Kyokushin Karate „Umi No Shinju 海の真珠 – Morska Perła”, jakie odbyły się tego dnia w dalekim Kołobrzegu.

Reprezentanci Dojo Sosnowski po raz kolejny pokazali ducha walki, zaprezentowali się na zawodach bardzo dobrze, co pozwoliło im zdobyć aż 5 medali: 3 złote oraz po jednym srebrnym i brązowym.

I miejsce w swoich kategoriach zajęli: Leon Grzegorz Arciszewski, Tymoteusz Pachucki oraz Antoni Siejka. II miejsce wywalczył Aleks Chrzanowski, a w kategorii kata II miejsce zajął Alan Gutowski.

— Dziękujemy za zaproszenie na turniej Sensei Paweł Falko. Dziękujemy również dla Gmina Ełk za wsparcie przy wyjeździe. Podziękowania również należą się dla wszystkich naszych kibiców. A już za tydzień startujemy na Mistrzostwach Polski Kyokushin Polskiego Związku Karate Kontaktowego. Do usłyszenia — czytamy na FB klubu z Chruściel.