Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Podziel się:

Podziel się:

Ekologia i Dzień Dziecka w Internacie Zespołu Szkół nr 6 w Ełku

Tradycją stało się już, że młodzież z Internatu Zespołu Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku obdarowuje z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka „milusińskich” z rodzin dysfunkcyjnych oraz podopiecznych placówek oświatowych z Ełku i okolic.

W tym roku w zbiórkę zabawek, książek, puzzli, itd. zaangażowaliśmy mieszkańców osiedla Tuwima w Ełku (bloki 1, 2, 3, 4, 6 i 8).
Wszystkie zebrane zabawki, puzzle, gry,...trafiły już do małych mieszkańców Ełku i okolic. Książki dla dorosłych także dostały drugie życie. Część z nich uwolniliśmy na internackiej półce bookcrossingowej, a część została wykorzystana w ZS 6 podczas ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam jak czytam”. Natomiast książeczki dla dzieci ucieszyły małych pacjentów ełckich lekarzy rodzinnych – tym razem z przychodni Eskulap. Pluszaki czekają do Mikołajek – po odświeżeniu trafią do worków rowerowych Mikołajów.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nam zaufali. To dzięki Wam po raz kolejny wywołaliśmy uśmiech na wielu malutkich buziach. Podziękowania, które zaczęły spływać do Internatu dedykujemy też Wam. Możecie je wkrótce zobaczyć na naszej stronie FB – Jesteśmy EKO
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: A.T.-S. oraz opublikowany na portalu Ełk: Młodzi pomogli dzieciom
Oceń artykuł:

(0)