Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Podziel się:

Podziel się:

Z wizytą u Mikołaja

24 listopada pięciolatki z grup „Jagódki” i „Biedronki” wyruszyły zaraz po śniadaniu w stronę Giżycka, do ośrodka Gwarek .

. Tam bowiem, według najnowszych wieści, ma mieszkać Mikołaj. Przedszkolaki postanowiły więc przekonać się, czy to prawda.
Na miejscu powitały je elfy, które zaprosiły wszystkich na ekscytującą podróż po wiosce św. Mikołaja. Na dzieci czekało wiele atrakcji: pokój tradycji, plac zabaw im. Rudolfa Czerwononosego, treningowy komin Św. Mikołaja, poczta mikołajowa. W lodowym laboratorium elfa Naukowca oglądały zadziwiające doświadczenia z wykorzystaniem suchego lodu. Elfy pokazały również fabrykę ozdób świątecznych gdzie każdy mógł wykonać własną bombkę z balonika oklejonego kawałkami bandażu z gipsem i posypanego brokatem. Chwilkę odpocząć można było w gwiazdkowym kinie zajadając cieplutki popcorn lub śpiewając kolędy. Największą jednak atrakcją dla pięciolatków okazała się wizyta w komnacie św. Mikołaja i oczywiście spotkanie i rozmowa z nim. Gospodarz wysłuchał dzieci, sprawdził czy wszystkie były grzeczne i obiecał odwiedzić je w zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Czy dotrzyma słowa? Już niedługo przekonamy się.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Konopacka oraz opublikowany na portalu Ełk: Z wizytą u Mikołaja
Oceń artykuł:

(0)