środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Podziel się:

Podziel się:

Jesienne Zdrowiaki

31 października w MPi Ż Ekoludki, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu konstrukcyjno-przestrzennego pt. "Jesienne Zdrowiaki".

Konkurs realizowany był w ramach projektu ekologicznego "Każdy przedszkolak dobrze wie, jak zdrowo i ekologicznie odżywiać się", dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Mali uczestnicy wraz ze swoimi rodzicami przygotowali niezwykle pomysłowe prace, do których wykonania użyli darów jesieni. Powstały ciekawe kompozycje z kasztanów, żołędzi, szyszek oraz warzyw. Różnorodność prac sprawiła, że komisja miała nie lada problem z przyznaniem pierwszego miejsca. Po długich obradach, jury wyłoniło I, II, III miejsce oraz wyróżnienie w dwóch kategoriach wiekowych. W obecności Dyrekcji przedszkola, rodziców i przybyłych gości, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, jabłko oraz upominek. Sponsorami nagród rzeczowych były wydawnictwa Aksjomat oraz Egmont. Rozstrzygnięcie konkursu uświetnił występ wokalny grupy 6-latki 5.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Konopacka oraz opublikowany na portalu Ełk: Jesienne Zdrowiaki
Oceń artykuł:

(0)