Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Podziel się:

Podziel się:

Mikołajki

W dniu 04-07. 12 2020 roku grupa 4 latki i 3 latki uczestniczyły w spotkaniu mikołajkowym. W tym niezwykłym dniu przedszkolaki otrzymały list od samego Świętego Mikołaja, nie tylko z życzeniami świątecznymi ale też z listą zadań, które koniecznie muszą wykonać w przedświąteczny czas.

Polecenie dzieci potraktowały bardzo poważnie i zaczęły realizować zadania zgodnie z wytycznymi. Dzieci przygotowały listy do Mikołaja, które następnie powędrowały do kopert. Jak się okazało pakowanie listu to nie taka prosta sprawa, ale przedszkolaki dali radę. Listy zostały wysłane…ufff. Dzieci pięknie uczestniczyły w mikołajkowych zabawach. W podziękowaniu Mikołajowi za życzenia Ekoludki pięknie zaśpiewali piosenkę, powiedzieli wierszyk oraz zatańczyli. Mikołaj musiał zerkać przez okno i widzieć jak dzieciaki pięknie pracują, ponieważ każde dziecko dostało drobny upominek, jako przedsmak świątecznych prezentów. Dziękujemy pięknie Mikołajowi.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Konopacka oraz opublikowany na portalu Ełk: Mikołajki
Oceń artykuł:

(0)