Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Podziel się:

Podziel się:

Nowy plac zabaw w ,,Ekoludkach"

Nowy plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu i Żłobku „Ekoludki” został we wtorek(29.10) oficjalnie otwarty.

29 października w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki”uroczyście otwarto nowy plac zabaw ,,Ekoludkowy Zakątek”, który jestem efektem pozyskanych funduszy z Inicjatywy Lokalnej. Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonała Dyrektor przedszkola Pani Anna Sierotko, która przywitała zaproszonych gości:
Wiceprezydenta Miasta Ełku Mirosława Hołubowicza, Naczelnik Wydziału Edukacji Małgorzatę Pikus ,Przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku, Straży Miejskiej, dzieci, rodziców i wszystkich przybyłych . Po krótkiej przemowie, dyrektor Przedszkola wraz z dziećmi i zaproszonymi gośćmi dokonała przecięcia wstęgi i oficjalnie otworzyła nowy plac zabaw. Na nowo zagospodarowanym terenie przy ulicy Pięknej do dyspozycji dzieci powstały huśtawki, domki, piaskownica i wiele innych atrakcji. 

W dalszej części uroczystości dzieci z grupy 6 latki5 ,,Jaskółki” zaprezentowały krótki program artystyczny o tematyce jesiennej, były wiersze, piosenki i wspólna zabawa na świeżym powietrzu . Po występie , w tanecznym kroku cała społeczność przedszkola wraz z zaproszonymi gośćmi udała się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i pracowników przedszkola. Po degustacji wspaniałych wypieków na najmłodszych uczestników uroczystości czekało mnóstwo atrakcji min. oglądanie wozów strażackich i sprzętu pożarniczego, nie zabrakło też zajęć i zabaw edukacyjnych z prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, prowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Naszym szczodrym darczyńcom za pomoc , życzliwość i zaangażowanie, które przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń. Dziękujemy za aktywną postawę podczas realizacji projektu Pani Elizie Warakomskiej, Radosławowi Zduńczyk i Wojciechowi Kosak. W szczególny sposób pragniemy podziękować Władzom Urzędu Miasta Ełku za wsparcie finansowe na modernizację placu, dzięki, któremu ,,Ekoludkowy Zakątek” będzie miejscem radosnych zabaw na świeżym powietrzu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Monika Rejmer oraz opublikowany na portalu Ełk: Nowy plac zabaw w Ekoludkach
Oceń artykuł:

(0)