środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Podziel się:

Podziel się:

Marcin Prus w Zespole Szkół Sportowych

24 lutego w Zespole Szkół Sportowych w Ełku odbyło się spotkanie z wybitnym człowiekiem, siatkarzem, można powiedzieć wzorem dla młodych ludzi, jakim jest Marcin Prus. Spotkanie trwało ponad dwie godziny, młodzież była pod ogromnym wrażeniem wykładem byłego reprezentanta Polski. Na koniec były zadawane pytania oraz oczywiście autografy i selfie.

24 lutego w Zespole Szkół Sportowych w Ełku młodych siatkarzy odwiedził były reprezentant Polski Marcin Prus, który z powodu kontuzji przed wcześnie zakończył karierę sportową, ale pasja do siatkówki pozwoliła dalej pracować przy ukochanej dyscyplinie. Marcin Prus obecnie jest ambasadorem Szkolnych Ośrodków Siatkarskich oraz dziennikarzem sportowym. Na spotkanie przybyli również członkowie akademii siatkarskich ze szkół podstawowych SP 4, SP 6, SP 7 oraz SP 9. Przypomnijmy, że w Zespole Szkół Sportowych funkcjonują Szkolne Ośrodki Siatkarskie dla chłopców.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Yarecki oraz opublikowany na portalu Ełk: Marcin Prus w Zespole Szkół Sportowych
Oceń artykuł:

(0)