Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Podziel się:

Podziel się:

Ełcka Liga Piłki Siatkowej

Po kilku latach przerwy ełcka liga piłki siatkowej została reaktywowana. Rozgrywki odbywają się w nowo wybudowanej hali przy szkole sportowej we wtorki oraz środy. Pomysłodawcą i organizatorem jest Jarosław Andrzejewski - nauczyciel i trener w ełckiej sportówce.

Po dziesięciu latach przerwy na ełckie podwórko powróciła ełcka liga piłki siatkowej, która była kiedyś organizowana przez MOSiR Ełk, jednak z braku chętnych przestała być rozgrywana. W związku z popularnością obecnie siatkówki w Polsce jak widać chętnych do udziału w rozgrywkach nie brakuje. W każdy wtorek swoje mecze rozgrywają kobiety, a w środy mężczyźni. Do ligi damskiej zgłosiło się osiem drużyn, a do męskiej dziewięć. W rozgrywkach występują nie tylko drużyny z Ełku, bowiem grają również przyjezdni m.in. ze Szczuczyna oraz Grajewa. Liga rozpoczęła się 19 listopada, a zakończy pod koniec marca 2020 roku.
Rozgrywki są współfinansowane ze środków budżetu miasta Ełku.
Szczegóły, wyniki oraz terminarz dostępne na stronie Facebooka "ELPS"
Zapraszamy kibiców już 7 stycznia na kolejną kolejkę ligi do Zespołu Szkół Sportowych.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Yarecki oraz opublikowany na portalu Ełk: Wróciła Ełcka Liga Piłki Siatkowej
Oceń artykuł:

(0)