Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

KONKURS NA „WIOSENNY KAPELUSZ”- MP I Ż „EKOLUDKI” W EŁKU

KONKURS NA „WIOSENNY KAPELUSZ”- MP I Ż „EKOLUDKI” W EŁKU

Wiosną wszystko zmienia się bardzo szybko. Codziennie widać, jak na drzewach pojawiają się nowe liście, a w parkach zielenieje trawa i zjawiają się kolorowe, pachnące kwiaty. Ptaki wracają do nas z ciepłych krajów i co rano budzą wszystkich swoim delikatnym śpiewem. To sprawia, iż wiosna jest z pewnością jedną z najwspanialszych pór roku. Na zewnątrz jest coraz cieplej i przyjemniej, słońce świeci mocniej, a dni są dłuższe.
Dlatego MP i Ż „Ekoludki” w Ełku postanowiło ogłosić konkurs na „Wiosenny Kapelusz”, aby uwiecznić tę przepiękną porę roku i zatrzymać na dłużej z nami choćby w formie kapelusza. Zadanie nie było łatwe, jednak wszyscy uczestnicy konkursu poradzili sobie rewelacyjnie. Jury miało bardzo ciężkie zadanie, bo wśród tak wielu pięknych projektów trudno było wybrać ten najpiękniejszy. Każdy z kapeluszy był wyjątkowy i widać było ogrom pracy włożonej w jego wykonanie. Pojawiały się na nich cudne kwiaty, różnobarwne motyle, a nawet ptaszki. Ostatecznie rozstrzygnięto i przyznano I, II, III miejsce, a pozostałe kapelusze zostały wyróżnione. Tak więc nie było przegranych. Wszyscy zostali nagrodzeni, otrzymali książki, „coś słodkiego” i pamiątkowe dyplomy.
Bardzo gratulujemy i dziękujemy naszym małym projektantom, ich Rodzicom i Nauczycielom za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie tych przepięknych prac.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: J.Ryszkiewicz
Oceń artykuł:

(0)