Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Podziel się:

Podziel się:

Warsztaty o wyobraźni fotograficznej Ełku.

W weekend 22-24 sierpnia 2014 nad jeziorem Ełckim odbędą się warsztaty poświęcone wyobraźni fotograficznej. Warsztaty skierowane są przede wszystkim do amatorów fotografii przyrodniczej, jednak program został tak skonstruowany, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Wakacje to doskonały moment, żeby oderwać się od codzienności i spojrzeć na uważniej świat. Warsztaty będą poświęcone przede wszystkim tematyce przyrodniczej, ale poruszymy też temat portretu i fotografii zbliżeniowej. Chcę zachęcić uczestników do indywidualnego spojrzenia, do bardzo osobistej kreacji fotograficznej. – powiedziała Dorota Walczak, artysta fotografik prowadząca warsztaty.

Uczestnicy warsztatów będą zakwaterowani w Kuźni Smaku nad jeziorem Ełckim. W programie przewidziany jest plener fotograficzny w stajni Janisze. Warsztatom nad jeziorem Ełckim patronują: Fundacja Sport Active i Runda Zero Promotion oraz Łączy nas sport a nie narkotyki.

Informacje o warsztatach można znaleźć na stronie: http://www.wymagamy.pl/weekend-z-fotografia-w-elku/

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Dorota Walczak oraz opublikowany na portalu Olsztyńska24: Warsztaty o wyobraźni fotograficznej Ełku
Oceń artykuł:

5.00

(1)