środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Podziel się:

Podziel się:

Światowy Dzień Turystyki w Ekoludkach

Dnia 27 września dzieci z grupy "Tygryski" i "Muchomorki" z Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki" w Ełku miały możliwość wzięcia udziału w bardzo ciekawych zajęciach, które przygotowała i przeprowadziła Pani Dziekan Wyższej Szkoły Gospodarki Turystycznej w Ełku Pani Agnieszka Danielewicz.

Przedszkolaki dowiedziały się czym jest turystyka oraz poznały jej rodzaje. Pani Dziekan w postaci prezentacji multimedialnej przedstawiła dzieciom różnego rodzaju sporty i podróże zarówno letnie jak i zimowe. Zapoznała je ze sposobami dobrego przygotowania się do podróży: pakowaniem walizek i plecaków, wyborem środków lokomocji jak również zasadami bezpiecznego podróżowania. Dzieci z wielką przyjemnością opowiadały o swoich podróżach, wakacjach oraz o wycieczkach, w których brały udział. Na zakończenie Panie wraz ze swoimi podopiecznymi wręczyły podziękowanie oraz własnoręcznie wykonaną papierową torbę podróżną. Na dzieci zaś czekała niespodzianka w postaci cukierków i baloników. Dziękujemy Pani Dziekan za mile spędzony czas!

Opracowały: Anna Mścichowska, Magda Kosak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Magda Kosak oraz opublikowany na portalu Ełk: Światowy Dzień Turystyki w Ekoludkach
Oceń artykuł:

(0)