środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

Ekoludki w Szkole Podstawowej nr 1 w Ełku

W dniu 24.11. 4 latki 2 "Muchomorki" wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku. W szkole gorąco przywitała wszystkie dzieci klasa 0 , klasa II d gimnazjum wraz ze swoimi Paniami oraz Dyrekcja SP nr 1 wraz z Gronem Pedagogicznym.

Przedszkolaki zapoznały się z pomieszczeniami szkolnymi: szatnią, świetlicą, klasami dydaktycznymi, holem oraz salą gimnastyczną. Ogromnym przeżyciem i wspaniałą zabawą okazały się zorganizowane zawody sportowe na dużej sali gimnastycznej. 4 latki miały okazję zmierzyć się z przygotowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego torem przeszkód. Wspólnie z klasą 0 i przy dużej pomocy i ogromnym wsparciu starszych kolegów z klasy II d gimnazjum udało im się pokonać wszystkie przygotowane przeszkody (m.in. bieg przez płotki, pełzanie, przejście po ławkach, celowanie piłką do bramki). Spotkanie wzbogaciły wspólne śpiewy i zabawy integracyjne przygotowane przez gimnazjalistów i panią Danusię Straszyńską. Na zakończenie "Muchomorki" udały się z klasą 0 na wspólne zabawy i tańce z okazji obchodów Dnia Pluszowego Misia.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1, nauczycielom: p. Marcie Jurczyk, p. Emilii Górskiej, p. Beacie Skowrońskiej, p. Danucie Straszyńskiej, p. Annie Danieluk,
p. Urszuli Dudało, p. Marcinowi Wasilewskiemu oraz uczniom klasy 0 i klasy II d gimnazjum za zaproszenie, za stworzenie wspaniałej atmosfery, za wspólna zabawę a przede wszystkim za uśmiech, pomocną dłoń i ciepło, które otrzymaliśmy tego dnia.

Opracowała: Magda Kosak

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Magda Kosak oraz opublikowany na portalu Ełk: Ekoludki w Szkole Podstawowej nr 1 w Ełku
Oceń artykuł:

(0)