Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podziel się:

Podziel się:

Bal choinkowo - karnawałowy w Ekoludkach

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. I tak, dniu 06.02.2018 roku w grupach 3, 4 i 5 letnich Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki" odbył się bal choinkowo - karnawałowy.

W tym dniu już od rana w naszym przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, filmów animowanych czy też książek. W salach przedszkolnych można było spotkać m.in. wróżki, księżniczki, motylki, policjantów, Spider-Mana, Batmana itd. Na tę okazję zaprosiliśmy Państwa Aleksandrę i Daniela Szejda, którzy poprzez piękny śpiew zachęcali wszystkich do tańca i wspólnych zabaw. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Na zakończenie każdą grupę odwiedził niespodziewany gość z workiem wspaniałych prezentów. To był wspaniały dzień, który przyniósł wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok !!!

Opracowała: Magda Kosak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Magda Kosak oraz opublikowany na portalu Ełk: Bal choinkowo-karnawałowy w Ekoludkach
Oceń artykuł:

(0)