Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

„Ziemia się raduje gdy się Ekoludkom przysłuchuje” - przegląd słowno - muzyczny, uroczyste przekazanie toreb wielokrotnego użytku.

Dnia 24 maja w Miejskim Przedszkolu i Żłobku "Ekoludki" odbyła się uroczystość, związana z ubieganiem się placówki o Międzynarodowy Certyfikat "Zielonej Flagi".

Na tę uroczystość zaproszono Dyrektora MPiŻ "Ekoludki Panią Annę Sierotko, dzieci z grup przedszkolnych, ich rodziców, nauczycieli a przede wszystkim firmy, które wsparły nasz projekt:
1. Firma Usługowo-Budowlana „NEW HOUSE" Paweł Babiński
2. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ełku
3. Agencja Ubezpieczeniowa Andrzej Chmielewski
4. Firma FALA
5. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
6. Pizzeria Da Grasso
W ramach podziękowań za dobro, życzliwość, wkład finansowy i pomoc w zakupieniu toreb wielokrotnego użytku całej społeczności MPiŻ "Ekoludki" dzieci z grup sześcioletnich przygotowały krótkie przedstawienia artystyczne. Do podziękowań dołączyły się również Pani Dyrektor MPiŻ "Ekoludki" Anna Sierotko oraz koordynator projektu Wicedyrektor Małgorzata Ignatowicz poprzez wręczenie pisemnych podziękowań wraz z drobnymi upominkami wykonanymi przez dzieci z naszego przedszkola. Na zakończenie każda grupa otrzymała torby wielokrotnego użytku, co przyczyni się do zmniejszenia ilości odpadów poprzez rezygnację z reklamówek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas tego dnia swoją obecnością.

Opracowała: Magda Kosak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Magda Kosak oraz opublikowany na portalu Ełk: „Ziemia się raduje gdy się Ekoludkom przysłuchuje” - przegląd słowno - muzyczny, uroczyste przekazanie toreb wielokrotnego użytku
Oceń artykuł:

(0)