Piątek, 23 października 2020. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Ekoludki seniorom UWT w Ełku

Przedszkolaki z grupy Wiewióreczki i Sówki przedstawiły program słowno-muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka dla seniorów z Uniwersytetu trzeciego wieku w Ełku.

Przedstawienie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku. Przedszkolaki złożyły przybyłym gościom życzenia w postaci wierszyków i piosenek. Nie zabrakło również tańców w wykonaniu małych aktorów. Seniorzy w podziękowaniu przygotowali dzieciom wspaniałą niespodziankę, którą była piniata pełna smakołyków. Kolejną atrakcją dla naszych przedszkolaków była gra Boccia. Jeden z Panów zaprezentował dzieciom jak należy w nią grać, po czym nasi podopieczni przystąpili do gry, co sprawiło im wielką przyjemność.
Spotkanie zakończyło się serdecznymi podziękowaniami z obu stron. Był to wspaniałe spędzony czas, który połączył trzy pokolenia.

Zadanie zostało wsparte przez Stowarzyszenie Ekologiczne EKO - UNIA w ramach konkursu "Małe granty dla zrównoważonego rozwoju."
Opracowała: Magda Kosak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Magda Kosak oraz opublikowany na portalu Ełk: Ekoludki seniorom UWT w Ełku
Oceń artykuł:

(0)