Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Podziel się:

Podziel się:

,,Bajkowe" eliminacje do ,,Złotej Nutki"

Jak co roku w Miejskim Przedszkolu ,,Bajka” odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej ,,ZŁOTA NUTKA 2017”, organizowanej przez Ełckie Centrum Kultury i Szkołę Artystyczną.

Konkurs mający wyłonić najlepsze talenty wokalne przygotowały i poprowadziły panie: Bogusława Brodowska oraz Urszula Rydzewska. Zmagania dzieci miały miejsce 12 maja i wzięło w nich udział 16 przedszkolaków z różnych grup wiekowych, którzy zaprezentowali się jako soliści, duety i zespoły. Wszystkie dzieci, a w szczególności laureaci konkursu wykazali się wysokim poziomem wykonywanych utworów. Spośród wszystkich wykonawców jury w składzie: nauczycielka przedszkola - Pani Aneta Niedźwiedzka-Godlewska, przedstawiciel Rodziców -Pani Beata Borkowska, a także Referent przedszkola- Pani Monika Martyniuk wyłoniło zwycięzców i przyznało ,,Bajkowe Złote Nutki”. Jury zdecydowało, że Miejskie Przedszkole ,,Bajka” 29 maja w konkursie w Ełckim Centrum Kultury reprezentować będą:
- Zespół z "Pszczółek": Amelia Kuczyńska, Weronika Dąbrowna, Katarzyna Klukiewicz i Rafał Żyliński,
- Duet z "Krasnoludków": Julia Erbst, Dominika Białowąs
- Solista z "Misiów": Gabriela Sobczak
Poza tym Jury przyznało wyróżnienie duetowi z ,,Elfów”: Aleksandrze Modzelewskiej oraz Julii Kaczmarczyk.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.
A.Kobylińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Kobylińska oraz opublikowany na portalu Ełk: ,,Bajkowe" eliminacje do ,,Złotej Nutki"
Oceń artykuł:

(0)