Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

Piernikowe ludziki- świąteczne spotkanie w MP "Słoneczna Ósemka"

W grudniu w Miejskim Przedszkolu "Słoneczna Ósemka" odbyły się „Pierniczkowe warsztaty” dla przedszkolaków i ich rodziców.

W grudniu w Miejskim Przedszkolu "Słoneczna Ósemka", w grupie Jeżyki odbyły się „Pierniczkowe warsztaty” dla przedszkolaków i ich rodziców. Umilając czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia rodzice i dzieci wspólnie dekorowali świąteczne pierniki oraz wykonywali bożonarodzeniowe ozdoby. Wszyscy uczestnicy spotkania wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Wspólne ozdabianie ciasteczek oraz tworzenie wyjątkowych bombek, kartek oraz innych ozdób bardzo podobało się dzieciom i ich rodzicom. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i przedszkolakom za ten magiczny, wspólnie spędzony czas.
Celem spotkania było poznanie zwyczajów i tradycji świątecznych, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz tworzenie w przedszkolu atmosfery radości, przyjaźni i zaufania.

Marlena Zarzecka.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marlena Zarzecka oraz opublikowany na portalu Ełk: Piernikowe ludziki - świąteczne spotkanie w MP "Słoneczna Ósemka"
Oceń artykuł:

(0)