Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Podziel się:

Podziel się:

Przedszkolaki ze "Słonecznej Ósemki" w Ełku - dbają o higienę jamy ustnej!

04 marca 2019 r. grupę „Jeżyki” oraz „Sówki” z MP "Słoneczna Ósemka" odwiedzili wyjątkowi goście, którzy o higienie jamy ustnej wiedzą chyba wszystko !

04 marca 2019 r. grupę „Jeżyki” oraz „Sówki” odwiedzili wyjątkowi goście, którzy o higienie jamy ustnej wiedzą chyba wszystko ! Panie higienistki stomatologiczne podzieliły się z nami przepisem na piękny uśmiech :). Dzieci dowiedziały się w jaki sposób dbać o swoje ząbki i jak prawidłowo je szczotkować. Mogły także zobaczyć sprzęt stomatologiczny, a nawet sprawdzić czy w wielkich sztucznych zębach nie ma żadnych dziurek :) ! Przedszkolaki bez problemu określiły, które produkty są zdrowe dla naszych zębów, a które im szkodzą. Na koniec spotkania panie obdarowały dzieci naklejkami i dyplomami „Zdrowego uśmiechu”. Było to bardzo wartościowe spotkanie, które z pewnością na długo zapamiętamy.

Marlena Zarzecka, Emilia Szumiło
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marlena Zarzecka oraz opublikowany na portalu Ełk: Przedszkolaki ze "Słonecznej Ósemki" w Ełku - dbają o higienę jamy ustnej!
Oceń artykuł:

(0)