Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Podziel się:

Podziel się:

Zdrowe uśmiechy przedszkolaków ze "Słonecznej Ósemki"

12 lutego 2020 r. dzieci ze "Słonecznej Ósemki" w Ełku postanowiły odwiedzić zaprzyjaźnione panie higienistki stomatologiczne, ze Szkoły Policealnej "Medyk".

12 lutego 2020 r. dzieci ze "Słonecznej Ósemki" w Ełku postanowiły odwiedzić zaprzyjaźnione panie higienistki stomatologiczne, ze Szkoły Policealnej "Medyk". Panie, o higienie jamy ustnej wiedzą chyba wszystko i postanowiły podzielić się z nami sekretem pięknego i zdrowego uśmiechu. Przedszkolaki dowiedziały się jak poprawnie szczotkować zęby. Mogły także zobaczyć sprzęt stomatologiczny, a nawet sprawdzić, czy w wielkich sztucznych zębach nie ma żadnych dziurek :)! Dzieci bez najmniejszego problemu określiły, które produkty są zdrowe dla naszych zębów, a które im szkodzą. Podczas spotkania każdy miał możliwość usiąść na fotelu stomatologicznym. Okazało się, że nasze przedszkolaki mają piękne i zdrowe uśmiechy. Na koniec spotkania panie obdarowały dzieci naklejkami i dyplomami „Posiadacza zdrowego uśmiechu”. Bardzo dziękujemy za wartościowe spotkanie.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marlena Zarzecka oraz opublikowany na portalu Ełk: Zdrowe uśmiechy przedszkolaków ze "Słonecznej Ósemki"
Oceń artykuł:

(0)